Fizjoterapeutka, wykładowca z 20-letnim doświadczeniem, adiunkt w Katedrze Fizjoterapii w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Doświadczenie zawodowe zdobyła uczestnicząc w ok. 60 szkoleniach i kursach doskonalących oraz pracując przy Szkołach Rodzenia, na oddziałach rehabilitacji neurologicznej i kardiologicznej, w hospicjum i w sanatoriach; na obozach aktywnej rehabilitacji z pacjentami po uszkodzeniach rdzenia; ze sportowcami.

Prowadzi kompleksową bezbolesną terapię blizn, zajmuje się rozejściem mięśni brzucha (DRA), fizjoterapią uroginekologiczną oraz stomatologiczną; łagodzeniem bólu kręgosłupa, mięśni i stawów.

Przyjmuje także pacjentów z objawami przewlekłego zmęczenia, zespołem wypalenia zawodowego, przeciążeniem układu nerwowego (psychosomatyka) – prowadząc terapię opartą o regulację układu autonomicznego.

Jako Providerka metody TRE® (ćw. regulujące napięcie w ciele spowodowane stresem, przeciążeniem lub traumą) – prowadzi sesje indywidualne oraz grupowe (cykl 5 sesji).

Autorka warsztatów na temat: „Ciało i emocje – o odpuszczaniu napięć”, „Stres w ciele”  „Psychosomatyka”, “Ergonomia w pracy i ruch uwalniający napięcia” , „Dialog z ciałem”, “Dno miednicy – moje wsparcie i moc”.